Přes emo ke gothic a zpět k emo

12. března 2018 v 14:49 | Emo.Vampire.Prince |  O mne a mém životě
Tehdy mi bylo 11 let. Když jsem na táboře poznala Yohanku. Byla jiná než ostatní. Chodila v černé, měla mraky náramků na rukou, košile, pásky a vlasy do očí. Nikdy předtím jsem nic takového neviděla, ale moc se mi to zalíbilo. No a tak jsem se ji zeptala co je zač a ona řekla, se smíchem, že je emo. Já v té době o stylu emo nikdy neslyšela. Tak po tom táboře jsem se stala emařkou. Začala jsem se o ten styl zajímat. No a všude se na internetu psalo jak že se všichni emaři řežou a páchají sebevraždy atd. No v té době jsem o emo jako pravdu o emo neznala. V té době jsem nevěděla, že to co se píše všude na internetu o emo jsou kraviny a lži debilů co se snaží ten styl pošpinit. Což se těm debilům povedlo.No a tak jsem se začala s nejlepší kamarádkou sebepoškozovat. No postupně jsem náhodou našla Emo pravidla. A když jsem si je všechny přečetla tak jsem si řekla, že budu klidně pozér, ale, že takové píčoviny vážně poslouchat nebudu. Jako ty emo pravidla jsou vážně sračky. No a šel čas. A já ve 13 letech na googlu našla jiné temné obrázky co nebyli emo. Druhý den na to jsem šla po stopách mé historie v počítači hledat k jakému stylu patřili ty obrázky z minulého dne. A povedlo se mi zjistit co je to za obrázky. Gothic.

Nu ten nový pro mne styl se mi začal líbit více než emo. A to co jsem se dočetla o gothic jsem se začala měnit. Díky gothic stylu jsem se přestala třeba bát bouřek a začala jsem bouřky milovat a gothic styl mne více obrnil vůči okolnímu světu. A tak jsem chvíli plála něco mezi emo a gothic, ale nakonec díky mé umělecké a tvořivé duši vyhrál gothic styl. Který mi vydržel doted. Gothic jsem od svých 13 let a už mi táhne na 22 let. Takže gothic jsem skoro 9 let. Gothic je prostě můj život...No a díky nápadu moji nejlepší kamarádky, ale i mne bylo, že budu zpět emo. Respektive miluji jak emo a i gothic. A vlastně jsem emo nikdy nepřestala být jen jsem tak nevypadala.

Začalo to myšlenkou, že chci zpět dlouhé vlasy, ale i to, že jak to tomu říkám mám emo náladu. Ano po těch dost letech se zase vracim k emo. Ani nevim proč vlastně. Asi protože miluji emo. Chci vypadat jako emo gothic boy. A víte co je nejlepší na gothic? Že gothic muži nosí i ženské oblečení, takže se to dá skvěle kombinovat. Emo bylo kdysi můj život. Ale gothic lidi mne mezi svou společnost nevzali a emo kdysi taky ne. Jsem osamělý tvor. Prostě vyvrženec mezi vyvrženci. Je to dost na pytel vše. No to by bylo zatím asi vše...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama